Valdštejnský palác, jeden z nejkrásnějších barokních komplexů v Praze, který nechal v 17. století zbudovat vévoda Albrecht z Valdštejna, se 30. srpna opět otevře veřejnosti v noci.


Bezvízový Minsk a akreditace novinářů na MS v hokeji 2014

V souvislosti s konáním Mistrovství světa v ledním hokeji 2014 Běloruská republika zavádí od 25. dubna do 31. května dočasný bezvízový styk nejen pro oficiální účastníky mistrovství (sportovci, trenéři, obsluhující personál, rozhodčí a vedoucí činitelé hokejové federace na národní nebo mezinárodní úrovni) ale také pro novináře a zahraniční turisty.

Důvěra krajanů byla zklamána


V roce 2006 měl Alexej Kelin možnost, jako zástupce ruské komunity v Radě pro národnostní menšiny, vyjádřit svůj postoj tehdejšímu premiérovi RF a nyní prezidentu V. Putinovi. O sedm let později vzpomíná pan Kelin už jen na chlebíčky a o setkání s prezidentem Putinem se už nezmiňuje.


Foto: Petr Dlouhý. Děkujeme hotelu Sax (www.hotelsax.cz) za poskytnutí prostor pro fotografování.

V obchodním seznamu «Zlaté stránky Ruského Česka» pro rok 2013, byla umístěna informace o 500 malých a středních firmách. Od 1. září minulého roku jsme zahájili přípravu seznamu pro letošní rok, během níž jsme zjistili, že je zřejmá tendence zvýšení počtu nových klientů, kteří si přejí uveřejnit o sobě informaci v «Zlatých stránkách».


V budově Palestinského velvyslanectví zazněl 1. ledna nového roku 2014 výbuch, v jehož důsledku utrpěl palestinský ambasador Džamál Muhammad Džamál zranění, která se ukázala být neslučitelná se životem. Souvislosti kolem jeho smrti se komplikují.

Написать нам

Email:
Тема:
Текст:
Пражский экспресс - газета какого города?

Мы на карте


© 2009-2020 ПРАЖСКИЙ ЭКСПРЕСС - ЕЖЕНЕДЕЛЬНАЯ ГАЗЕТА
Частичная перепечатка материалов разрешена с активной ссылкой на www.prague-express.cz
Перепечатка материалов в бумажных носителях - только с письменного разрешения редакции.
Система Orphus