Vážení klienti,

inzercí na serveru www.prague-express.cz efektivně cílíte na ruskou menšinu a ruské mluvicí obyvateli v Praze, v České republice. Při zadávání inzerce si lze vybírat z různých velikostí reklamních bannerů. Kromě klasické bannerové inzerce můžete potenciální zákazníky oslovit také PR texty – prezentace, rozhovory, pozvánky. Vše za velmi zajímavé ceny.

Společně jistě najdeme nejlepší řešení vaší prezentace.

Kontaktujte nás telefonicky na čísle

nebo emailem na: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Vaše kontaktní údaje společnost EX PRESS MEDIA spol. s r.o., provozovatel serveru www.prague-express.cz, využije jen při kontaktu s vámi ohledně dotazované inzerce. Tyto údaje nebude poskytovat jiným subjektům či osobám.

Vydavatelství EX PRESS MEDIA spol. s r.o., které vydává tištené noviny Pražskij Ekspress a je provozovatelem portálu Pražskij Ekspress www.prague-express.cz rado Vám nabídne propagaci vašeho podnikaní mezi ruskými menšinami a ruské mluvicí obyvateli v Praze, v České republice v následujících formách.

PR-článek nebo rozhovor v novinách Pražskij Ekspress a na web stránkách novin www.prague-express.cz.

PR-článek/rozhovor zahrnuje v sobě:

- rozhovor pro přípravu samotného PR-článku/rozhovoru,

- případné foceni a zpracování fotografií pro PR-článek/rozhovor,

- literární zpracování PR-článku/rozhovoru,

- korektura PR-článku/rozhovoru,

- příprava lomu /grafické zpracování – maketa/ PR-článku/rozhovoru.

Varianty za zveřejnění PR-článku nebo rozhovoru v novinách Pražskij Ekspress a na webových stránkách novin www.prague-express.cz.

1. Základní PR-článek/rozhovor.

Základní PR-článek/rozhovor obsahuje 1-2 fotografie a text do 5 000 znaků s umístěním na vnitřních stránkách novin. Doba umístěni PR-článku/rozhovoru na hlavní stránce portálu www.prague-express.cz je týden, pak PR-článek/rozhovor zůstává na webových stránkách trvale ale k dispozici jen v rubrice, nikoli na hlavni stránce.  Přibližný náhled PR-článku/rozhovoru mohli byste vidět na stránce 14 nebo 15 ve vydáni Pražskij Ekspress 03-04/2019. Rozměr PR-článku/rozhovoru cca 1/3 - 1/2 stránky. Překlad z českého jazyka do ruského je v ceně.

2. PR-článek/rozhovor na míru.

PR-článek/rozhovor na míru obsahuje 3-6 fotografie a text do 10 000 znaků s umístěním na vnitřních stránkách novin. Doba umístěni PR-článku/rozhovoru na hlavní stránce portálu www.prague-express.cz je týden, pak PR-článek/rozhovor zůstává na webových stránkách trvale ale k dispozici jen v rubrice, nikoli na hlavni stránce.  Přibližný náhled PR-článku/rozhovoru mohli byste vidět na stránce 4 nebo 7 ve vydáni Pražskij Ekspress 03-04/2019. Rozměr PR-článku/rozhovoru cca 1/1 - 1/2 stránky. Překlad z českého jazyka do ruského je v ceně.

3. PR-článek/rozhovor na poslední stránce.

PR-článek/rozhovor na poslední stránce obsahuje 2-6 fotografie a text do 10 000 znaků s umístěním na poslední stránce novin. Doba umístěni PR-článku/rozhovoru na hlavní stránce portálu www.prague-express.cz je týden, pak PR-článek/rozhovor zůstává na webových stránkách trvale ale k dispozici jen v rubrice, nikoli na hlavni stránce.  Přibližný náhled PR-článku/rozhovoru mohli byste vidět na stránce 4 nebo 7 ve vydáni Pražskij Ekspress 03-04/2019. Rozměr PR-článku/rozhovoru cca 1/1 - 1/2 stránky. Překlad z českého jazyka do ruského je v ceně.

4. PR-článek/rozhovor na obálce.

PR-článek/rozhovor na obálce obsahuje 1 fotografie a text do 6 000 znaků s umístěním na obálce novin. Lze dodat do PR-článku/rozhovoru navíc 2-4 fotografie a navíc 4 000 znaků textu, ale bude zveřejněn na vnitřních stránkách novin jako pokračovaní textu zveřejněného na obálce.  Doba umístěni PR-článku/rozhovoru na hlavní stránce portálu www.prague-express.cz je týden, pak PR-článek/rozhovor zůstává na webových stránkách trvale ale k dispozici jen v rubrice, nikoli na hlavni stránce.  Přibližný náhled PR-článku/rozhovoru mohli byste vidět na stránce 1 ve vydáni Pražskij Ekspress 03-04/2019. Rozměr PR-článku/rozhovoru cca 1/2 - 1/3 stránky. Překlad z českého jazyka do ruského je v ceně.

Další postup v případě dohody na ceně a vybrané variantě:

- vystavuje se objednávka a faktura, po zaplaceni faktury se začíná příprava PR-článku/rozhovoru.

- určuje se terminy souhlasu lomu náhledu k tisku novin, které se musí dodržované kvůli terminu uzávěrky vydání.

- probíhá rozhovor, případné fotografování, překlad, literární zpracování a korektura, grafická příprava, případné úpravy a souhlas k tisku.

- zákazník dostane několik vytištěných novin.

Informační údaje o novinách:

Název periodického tisku: Pražskij Ekspress

Datum založení: 24. dubna 1999

Vydavatel: EX PRESS MEDIA spol. s r.o., se sídlem Praha 5, Petržílkova 1436/35, IČ: 27379221, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 109612

Registrační číslo: MK CR E 15542

Místo vydávání: Praha

Oficiální webové stránky: www.prague-express.cz

Periodicita: 4x ročně.

Datová schránka: axb5dpa

Adresa elektronické pošty: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Pražskij Ekspress je vydáván od dubna roku 1999. V průběhu prvních let noviny vycházely pod názvy Ruská anonce, Ruská Čechie a Naše anonce. V lednu roku 2005 si noviny změnily název na Pražskij Ekspress. V průběhu víc než 20 let se Pražskij Ekspress těší zasloužené úctě ze strany svých čtenářů.

Krátký obsah portálu Pražskij Ekspress a tištěných novin Pražskij Ekspress: zprávy o Praze, České republice, hlavní kulturní události v Praze, České republice, aktuální informace o sportovních novinách, rozhovory s představiteli různých společností, rovněž publikujeme fotoreportáže a hodně jiných užitečných informací.

Čtenářské auditorium novin: základ čtenářského auditoria novin Pražský Expres tvoří rusky mluvící národní menšiny, rusky mluvící obyvatele trvalé žijící na území České republiky.

 

Všeobecné obchodní podmínky VYDAVATELSTVÍ EX PRESS MEDIA spol. s r.o. pro inzeráty a prospektové přílohy

 

Všeobecné obchodní podmínky MEDIALNÍ AGENTURY ANTAREF s r.o.

 

 

© 2009-2024 ПРАЖСКИЙ ЭКСПРЕСС - ИНФОРМАЦИОННОЕ ИЗДАНИЕ
Частичная перепечатка материалов разрешена с активной ссылкой на www.prague-express.cz
Перепечатка материалов в бумажных носителях - только с письменного разрешения редакции
Vydavatel: EX PRESS MEDIA spol. s r.o., Praha 5, Petržílkova 1436/35, IČ: 27379221
Kontaktní osoba: Ing. Boris Kogut, CSc, telefon: +420 775 977 591, adresa elektronické pošty: reklama@prague-express.cz
Všeobecné obchodní podmínky VYDAVATELSTVÍ EX PRESS MEDIA spol. s r.o. pro inzeráty a prospektové přílohy
Система Orphus